Bezoekers
Supporters
Vrijwilligers
Businessclub
Club van 100
Home
Het eerste
Overzicht
De selectie
Nieuws
Uitslagen
Stand
Programma
Onder23-1
Overzicht
De selectie
Nieuws
Uitslagen
Stand
Programma
Programma
Uitslagen
Teams
Jeugd
Teamindelingen
JO18/JO19/MO19 (A)
JO16/JO17/MO17 (B)
JO14/JO15/MO15 (C)
JO12/JO13/MO13 (D)
JO10/JO11/MO10/MO11 (E)
JO8/JO9/MO9 (F)
4 tegen 4
Senioren
7 tegen 7
Walking football
ZONDAG
ZATERDAG
G-VOETBAL
ONGEBONDEN VOETBAL
Meidenvoetbal
Nieuws over het Meidenvoetbal
Vereniging
Clubinfo
Bestuur
Privacy Beleid VVSB
Commissies
Route en parkeren
Sportiviteit en Respect
Plattegrond
Aanmeldformulier nieuwe leden
Contributie
Wijzigingen lidmaatschap
Historie
Club van 100
Ledeninformatie
Teamsamenstelling
Keepers
Kleding
Spelregelbewijs
Toernooien
Fondsenwerving
Jeugdnieuwsbrief
Vrijwilligers
Vrijwilligershome
Vrijwilligers - Taken & Functies
Kantinerooster
Scheidsrechters
Gastheren en- vrouwen jeugdkamer
Nieuws
Evenementen
Overzicht
Nieuws
Uitslagen
Stand
Programma
Zaterdag 2
Actuele stand
Gesp.
Punt.
DPT V
DPT T
1
FC Lisse 3
22
58
93
27
2
Graaf W II VAC 2
22
44
65
38
3
VVSB 2
22
39
53
31
4
Valken'68 3
22
39
55
48
5
Blauw-Zwart 2
22
37
59
41
6
Quick Boys 4
22
37
63
53
7
Noordwijk 4
21
34
53
48
8
Forum Sport 4
22
23
41
71
9
Verburch 3
21
19
45
66
10
SEV 2
22
19
35
57
11
Ter Leede 4
22
17
37
85
12
Roodenburg 2
22
11
30
64
Stand uitklappen
Uitslagen
15 juni 2024
VVSB 2
3
-
1
FC Lisse 3
08 juni 2024
VVSB 2
2
-
1
Quick Boys 4
Verburch 3
1
-
0
Roodenburg 2
FC Lisse 3
5
-
1
Valken'68 3
01 juni 2024
Quick Boys 4
1
-
2
SEV 2
Forum Sport 4
3
-
1
Valken'68 3
Roodenburg 2
3
-
0
Verburch 3
25 mei 2024
SEV 2
2
-
1
VVSB 2
Graaf W II VAC 2
8
-
3
Blauw-Zwart 2
Quick Boys 4
6
-
1
FC Lisse 3
Verburch 3
0
-
Noordwijk 4
Ter Leede 4
2
-
1
Roodenburg 2
23 mei 2024
Noordwijk 4
2
-
1
Forum Sport 4
18 mei 2024
Verburch 3
0
-
4
VVSB 2
Valken'68 3
3
-
1
Ter Leede 4
14 mei 2024
Roodenburg 2
1
-
2
Quick Boys 4
11 mei 2024
VVSB 2
0
-
3
Graaf W II VAC 2
FC Lisse 3
3
-
0
SEV 2
Blauw-Zwart 2
5
-
2
Verburch 3
04 mei 2024
VVSB 2
5
-
3
Forum Sport 4
Noordwijk 4
2
-
6
Blauw-Zwart 2
Verburch 3
0
-
4
Quick Boys 4
25 april 2024
SEV 2
1
-
1
Roodenburg 2
24 april 2024
FC Lisse 3
0
-
Valken'68 3
20 april 2024
Roodenburg 2
1
-
2
Forum Sport 4
Noordwijk 4
0
-
4
Graaf W II VAC 2
Blauw-Zwart 2
2
-
2
SEV 2
Quick Boys 4
5
-
1
Ter Leede 4
Valken'68 3
3
-
2
Verburch 3
16 april 2024
FC Lisse 3
2
-
1
Verburch 3
13 april 2024
FC Lisse 3
5
-
3
Blauw-Zwart 2
SEV 2
3
-
0
Noordwijk 4
Verburch 3
0
-
Roodenburg 2
Forum Sport 4
2
-
1
Ter Leede 4
Graaf W II VAC 2
2
-
2
Valken'68 3
10 april 2024
Ter Leede 4
3
-
2
Verburch 3
06 april 2024
Blauw-Zwart 2
0
-
0
VVSB 2
Noordwijk 4
1
-
1
FC Lisse 3
Quick Boys 4
2
-
1
Forum Sport 4
Roodenburg 2
1
-
7
Graaf W II VAC 2
Valken'68 3
2
-
1
SEV 2
30 maart 2024
Valken'68 3
7
-
5
Quick Boys 4
Noordwijk 4
4
-
2
Roodenburg 2
FC Lisse 3
5
-
1
Ter Leede 4
23 maart 2024
VVSB 2
2
-
3
Noordwijk 4
Verburch 3
7
-
2
Forum Sport 4
Blauw-Zwart 2
3
-
1
Quick Boys 4
Graaf W II VAC 2
2
-
2
Ter Leede 4
16 maart 2024
Valken'68 3
1
-
1
VVSB 2
Roodenburg 2
2
-
8
FC Lisse 3
Forum Sport 4
1
-
3
Graaf W II VAC 2
Ter Leede 4
4
-
4
SEV 2
Quick Boys 4
5
-
1
Verburch 3
09 maart 2024
VVSB 2
3
-
0
Roodenburg 2
SEV 2
2
-
4
Forum Sport 4
Noordwijk 4
7
-
0
Quick Boys 4
Blauw-Zwart 2
2
-
1
Valken'68 3
Graaf W II VAC 2
3
-
4
Verburch 3
06 maart 2024
Verburch 3
7
-
3
SEV 2
02 maart 2024
Ter Leede 4
1
-
5
VVSB 2
Forum Sport 4
0
-
9
FC Lisse 3
Quick Boys 4
2
-
1
Graaf W II VAC 2
Valken'68 3
1
-
4
Noordwijk 4
24 februari 2024
VVSB 2
1
-
1
SEV 2
Forum Sport 4
0
-
3
Blauw-Zwart 2
FC Lisse 3
3
-
1
Quick Boys 4
17 februari 2024
Quick Boys 4
4
-
2
Roodenburg 2
10 februari 2024
SEV 2
2
-
4
Graaf W II VAC 2
Blauw-Zwart 2
7
-
0
Ter Leede 4
03 februari 2024
Graaf W II VAC 2
1
-
3
FC Lisse 3
Ter Leede 4
1
-
2
Noordwijk 4
Quick Boys 4
0
-
SEV 2
Roodenburg 2
2
-
5
Valken'68 3
27 januari 2024
Quick Boys 4
2
-
1
VVSB 2
Blauw-Zwart 2
0
-
4
FC Lisse 3
Ter Leede 4
2
-
5
Forum Sport 4
Valken'68 3
0
-
1
Graaf W II VAC 2
Noordwijk 4
6
-
1
SEV 2
20 januari 2024
VVSB 2
4
-
0
Blauw-Zwart 2
Roodenburg 2
9
-
1
Ter Leede 4
13 januari 2024
Graaf W II VAC 2
1
-
3
VVSB 2
Forum Sport 4
2
-
0
Roodenburg 2
16 december 2023
Quick Boys 4
1
-
1
Blauw-Zwart 2
Verburch 3
4
-
4
Valken'68 3
09 december 2023
Verburch 3
1
-
1
Blauw-Zwart 2
SEV 2
1
-
2
FC Lisse 3
Forum Sport 4
2
-
4
Noordwijk 4
Ter Leede 4
4
-
3
Valken'68 3
02 december 2023
Valken'68 3
3
-
0
Forum Sport 4
Blauw-Zwart 2
1
-
2
Graaf W II VAC 2
Noordwijk 4
4
-
2
Verburch 3
25 november 2023
FC Lisse 3
3
-
1
VVSB 2
SEV 2
0
-
1
Blauw-Zwart 2
Graaf W II VAC 2
1
-
3
Noordwijk 4
Ter Leede 4
3
-
6
Quick Boys 4
18 november 2023
VVSB 2
1
-
3
Verburch 3
Forum Sport 4
2
-
2
SEV 2
11 november 2023
FC Lisse 3
6
-
1
Noordwijk 4
Forum Sport 4
3
-
2
Quick Boys 4
Graaf W II VAC 2
2
-
1
Roodenburg 2
Kleedkamer
Veld
Scheidsrechter
Wedstrijdnummer
Adres
Route
Toon alle wedstrijden